Şifremi Unuttum
Üye kayıtları durdurulmuştur. Lütfen daha sonra deneyiniz.

    4  SEZON  FULL

    KONUSU

    30 Rock, Tina Fey tarafından yaratılmış Amerikan televizyon dizisidir. Program, Broadway Video, Little Stranger, Inc. ve NBC Universal şirketleri tarafından üretildi ve Amerika Birleşik Devletleri’nde NBC kanalında yayına girdi.30 Rock ismi NBC stüdyolarının bulunduğu ve “30 Rockefeller Plaza”‘nın adresi olan GE Building’i ima etmektedir. İlk bölüm, 11 Ekim 2006 tarihinde yayınlandı ve ilk sezon 21 bölüm ile sona erdi.Dizinin ikinci sezonu 4 Ekim 2007 tarihinde yayınlanmaya başlandı ve orijinali 22 bölüm tasarlandı fakat Amerika yazarlar grevinden dolayı 15 bölüm çekildi. 22 bölümden oluşacak olan olan üçüncü sezon ise 30 Ekim 2008 tarihinde gösterime girdi.

    30 Rock, daha çok Long Island City, Queens, New York’taki Silvercup stüdyolarında çekilirken bazı sahneler ise Rockefeller Center’da çekilmektedir. Dizinin Fey dahil on kişilik düzenli bir oyuncu kadrosu mevcuttur. Diğer ana karakterler Tracy Morgan, Jane Krakowski, Jack McBrayer, Scott Adsit, Judah Friedlander ve Alec Baldwin’dir.

    30 Rock, 2007 ve 2008 yıllarında iki Emmy Ödülü, Writers Guild of America Ödülü ve Peabody Ödülü gibi bir çok ödül kazandı. Aldığı ödüllere ve olumlu eleştirilere rağmen program Nielsen ölçümlerine göre ABD’de ilk sezondan itibaren toplam 5.8 milyon izleyici tarafından izlenildi ve 142 televizyon dizisi içinde 102. sırada yer aldı.


Yorum Yapılmamış

677

30 Rock

4  SEZON  FULL
KONUSU
30 Rock, Tina Fey tarafından yaratılmış Amerikan televizyon dizisidir. Program, Broadway Video, Little Stranger, Inc. ve NBC Universal şirketleri tarafından üretildi ve Amerika Birleşik Devletleri'nde NBC kanalında yayına girdi.30 Rock ismi NBC stüdyolarının bulunduğu ve "30 Rockefeller Plaza"'nın adresi olan GE Building'i ima etmektedir. İlk bölüm, 11 Ekim 2006 tarihinde yayınlandı ve ilk sezon 21 bölüm ile sona erdi.Dizinin ikinci sezonu 4 Ekim 2007 tarihinde yayınlanmaya başlandı ve orijinali 22 bölüm tasarlandı fakat Amerika yazarlar grevinden dolayı 15 bölüm çekildi. 22 bölümden oluşacak olan olan üçüncü sezon ise 30 Ekim 2008 tarihinde gösterime girdi.

30 Rock, daha çok Long Island City, Queens, New York'taki Silvercup stüdyolarında çekilirken bazı sahneler ise Rockefeller Center'da çekilmektedir. Dizinin Fey dahil on kişilik düzenli bir oyuncu kadrosu mevcuttur. Diğer ana karakterler Tracy Morgan, Jane Krakowski, Jack McBrayer, Scott Adsit, Judah Friedlander ve Alec Baldwin'dir.

30 Rock, 2007 ve 2008 yıllarında iki Emmy Ödülü, Writers Guild of America Ödülü ve Peabody Ödülü gibi bir çok ödül kazandı. Aldığı ödüllere ve olumlu eleştirilere rağmen program Nielsen ölçümlerine göre ABD'de ilk sezondan itibaren toplam 5.8 milyon izleyici tarafından izlenildi ve 142 televizyon dizisi içinde 102. sırada yer aldı.

Benzer Filmler

Of Uğurlu Müzik Marketleri