Şifremi Unuttum
Üye kayıtları durdurulmuştur. Lütfen daha sonra deneyiniz.


  FULL SEZON

  KONUSU

  Başrolleri Oktay Kaynarca ve Mehmet Akif Alakurt’la paylaştığı dizi için çok iddialı konuşan Demiratar’Küçükken asker olmak isterdim. Polis rolü bu yüzden çok hoşuma gitti! söyledi.
  Dizi’nin Senaristliğini Tayfun Güneyer’in üstlendiği dizinin yönetmen koltuğunda yine Güneyer ve Kartal Çidamlı oturuyor. Dizide başrolleri ise; Oktay Kaynarca Mehmet Akif Alakurt ve Selin Demiratar paylaşıyor. Aynı mahallede büyüyen ve aslında kan kardeşi olan başkomiser ‘Adanalı Yavuz’ ile (Oktay Kaynarca) İstanbul’un en büyük suç örgütünün lideri ‘Maraz Ali’ (Mehmet Ali Alakurt) arasındaki ilginç ilişki anlatılıyor.

  Bu kanun adamı ile suç adamının ilişkisi her ikisinin de İstanbul Emniyet Teşkilatı’nın parlak elemanı ‘İdil’e aşık olmalarıyla farklı olaylara taşıyor.

   


Yorum Yapılmamış

940

ADANALI

FULL SEZON
KONUSU
Başrolleri Oktay Kaynarca ve Mehmet Akif Alakurt'la paylaştığı dizi için çok iddialı konuşan Demiratar'Küçükken asker olmak isterdim. Polis rolü bu yüzden çok hoşuma gitti! söyledi.
Dizi'nin Senaristliğini Tayfun Güneyer'in üstlendiği dizinin yönetmen koltuğunda yine Güneyer ve Kartal Çidamlı oturuyor. Dizide başrolleri ise; Oktay Kaynarca Mehmet Akif Alakurt ve Selin Demiratar paylaşıyor. Aynı mahallede büyüyen ve aslında kan kardeşi olan başkomiser 'Adanalı Yavuz' ile (Oktay Kaynarca) İstanbul'un en büyük suç örgütünün lideri 'Maraz Ali' (Mehmet Ali Alakurt) arasındaki ilginç ilişki anlatılıyor.

Bu kanun adamı ile suç adamının ilişkisi her ikisinin de İstanbul Emniyet Teşkilatı'nın parlak elemanı 'İdil'e aşık olmalarıyla farklı olaylara taşıyor.

 

Benzer Filmler

Of Uğurlu Müzik Marketleri